dsc_0629

Rozhodli jste se pro novou podlahu?

Jsme odborníci na přípravu podlah pro položení PVC, lina, parket. Nevíte, jaký druh podlahy je pro váš byt nebo rodinný dům nejvhodnější? Nechte své starosti na nás. Využijte našich profesionálních služeb a zavolejte nám ještě dnes. Nabízíme komplexní služby včetně přípravy a pokládky. Spolehněte se na profesionální podlaháře.

Vlastníme nejmodernější stroje a používáme certifikované materiály např. polyuretanové stěrky, epoxidové stěrky, podklady pod lino, kachličky, parkety, obklady, perlinku, lepidlo a štuk pouze té nejvyšší kvality.

V internetových vyhledávačích nás můžete nalézt po zadání klíčových slov vyrovnání podlahy pod lino nebo podklad pod lino.

Profi příprava podlah pro položení PVC, lina, parket od společnosti Anhystav!

Také se zaměřujeme na lité podlahystrojní omítání a rekonstrukci domů a bytů.

Patříme k profesionálům ve svém oboru

Vyberte si nás a my ušetříme vaše peníze. Naší konkurenční výhodou je ušetření významné části nákladů v řádech tisíců korun u přípravy při lití anhydritových podlah. 

img_podlahy

Jak to děláme?

Před litím vykládáme podklad důkladně podlahovým polyesterem (cca 1500 Kč/m3). Ušetříme Vám v řádech tísíců korun!

V čem se lišíme od ostatních

Ostatní firmy běžně vylívají pouze specifický materiál (cca 5000 Kč/m3).

Ozvěte se nám!

Určitě stojí za to nás vyzkoušet. My totiž víme jak na to. Na základě zaslané poptávky vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku.

Naším hlavním cílem jsou spokojení zákaznicí, kteří se k nám budou s důvěrou vracet. Od počátku fungování stavební firmy Anhystav jsme dokázali úspěšně zrealizovat mnoho stavebních zakázek.

It’s the last stage of the

The conclusion of your essay should be your very best Affordable Papers chance at making your essay stand out from the rest.

instructional process; a means to reflect on one’s own research, composing, and last analysis.

© Copyright 2016 - Anhystav - Miroslav Hanuš