p1170416

Hledáte profesionální podlaháře na lité podlahy?

Anhydritové podlahy se zpravidla vylívají v tl. 40 mm, zatímco betonové podlahy vyžadují tl. 50-60mm. Navíc v případě betonových podlah není možné zaručit dokonalé vylití všech dutin (např. u podlahového topení). Dále je nutné provést armarování (vyztužení) pomocí kari sítí. Anhydritové podlahy vás neomezí ani při výběru podlahových krytin. Vybírat můžete z celé škály nejrůznějších druhů. Limitováni jste pouze směrnicemi o pokládce dané výrobcem podlahové krytiny.

Naši profesionální podlaháři používají nejmodernější technologie a certifikovaný materiál a výrobky pouze od renomovaných výrobců.

Nabízíme nejrůznější typy podlah např. podlahy do hal, průmyslové podlahy, epoxidové podlahy, polyuretanové podlahy, lité podlahy, podlahy do areálů, lité cementové podlahy, zátěžové podlahy, podlahy do obchodních center, hladkou podlahu nebo betonovou podlahu.

Kvalitní lité podlahy jedině od nás!

Specializujeme se na přípravu podlah pro položení PVC, lina, parketstrojní omítání a rekonstrukci domů a bytů.

Patříme k profesionálům ve svém oboru

Vyberte si nás a my ušetříme vaše peníze. Naší konkurenční výhodou je ušetření významné části nákladů v řádech tisíců korun u přípravy při lití anhydritových podlah. 

img_podlahy

Jak to děláme?

Před litím vykládáme podklad důkladně podlahovým polyesterem (cca 1500 Kč/m3). Ušetříme Vám v řádech tísíců korun!

V čem se lišíme od ostatních

Ostatní firmy běžně vylívají pouze specifický materiál (cca 5000 Kč/m3).

Ozvěte se nám!

Určitě stojí za to nás vyzkoušet. My totiž víme jak na to. Na základě zaslané poptávky vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku.

Naším hlavním cílem jsou spokojení zákaznicí, kteří se k nám budou s důvěrou vracet. Od počátku fungování stavební firmy Anhystav jsme dokázali úspěšně zrealizovat mnoho stavebních zakázek.

© Copyright 2016 - Anhystav - Miroslav Hanuš